Guests 1

Oda N'Bjeshkë

GUEST HOUSE IN VALBONA VALLEY ALBANIA

Oda N’Bjeshkë është një bujtinë e vendosur në Luginën e Valbonës në Shqipëri. Bujtina jonë është e rrethuar nga një pamje befasuese e Alpeve Shqiptare. Këtu mund të shijoni natyrën e bukur të Valbonës. Oda N’Βjeshkë është vendi i duhur për t’u çlodhur dhe për të hequr stresin e jetës së ngarkuar të qytetit. Ne ofrojmë akomodim të shkëlqyeshëm pasi kemi ndërtuar për ju një ambjent modern të ndërthurur me stilin tradicional dhe arkitekturën moderne. Ne kurrë nuk hezitojmë në mbështetjen tonë ndaj klientit duke mos harruar gjithashtu misionin tonë kryesor: shërbimin më të mirë ndaj klientëve tanë. Detyra jonë është t’ua bëjmë gjithmonë të mundësojmë një qëndrim të këndshëm, relaksues në bujtinën tonë. Oda Ν’Bjeshkë përpiqet jo vetëm të plotësojë nevojat e tuaja, por edhe të tejkalojmë pritshmëritë e çdo klienti.

Dhomat Tona

Shikoni çmimet dhe tipet e dhomave

70,00 / night
Dhomë Dopio
80,00 / night
Dhomë Familjare
70,00 / night
Deluxe Dhomë Dopio

SHËRBIMET TONA

Shikoni shërbimet tona të mrekullueshme

Restoranti

Restoranti

Restoranti ynë ofron kuzhinën më të mirë tradicionale shqiptare të zonës veriore të Shqipërisë

Parkim falas

Parkim falas

Ne ofrojmë parkim falas në zonën e bujtinë tonë. Ju nuk duhet të theksoni se ku të parkoni pasi ne kujdesemi për automjetin tuaj.

Shërbimi në dhomë

Shërbimi në dhomë

Ne ofrojmë shërbim në dhomë me pagesë shtesë. Ju mund të hani vaktin ose mëngjesin tuaj duke shijuar pamjen e natyrës.

Lavanderi

Lavanderi

Ne ofrojmë shërbime lavanderie me pagesë shtesë, në mënyrë që të keni gjithmonë rroba ekstra të pastra dhe të freskëta.

ZBULONI RESTORANIN TONË

Kuzhina Tradicionale Shqiptare